Uzmanlık Alanımız

İstanbul Ekonomi Araştırma, sunduğu hizmetlerle hem konvansiyonel hem de dijital alanda tüm araştırma ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler üretir.

Pazar Araştırması

Amacımız Pazar ve Kamu Araştırmasında gereksinim duyulan, her zaman yanınızda bulacağınız “araştırma ortağı” olmaktır.

Kamuoyu Araştırması

Kamu yönetimine ait il, belediye, kasaba ve köy gibi kurumların hizmetlerini, politikalarını topluma duyurmak yapılan toplumsal araştırmalardır.

MPTracks

Geliştirdiğimiz özgün yazılım ile yaptığımız büyük veri davranış analizler, toplumun sürekli farklılaşan tercih ve taleplerini yakalamanızı sağlar.

Etki Analizi

Etki Alanı (Catchment Area) Analizi ile stratejilerinizi daha iyi belirleyin. İşletmenizin bulunduğu lokasyonda potansiyel müşterilerinizi tanıyın ve rakiplerinize göre güçlü-zayıf yanlarınızı tespit edin.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti araştırmaları mevcut müşterilerini korumak onlarla olan iş hacmini arttırmak ve memnun müşteriler aracılığı ile yeni müşteriler kazanmak isteyen firmalar için zorunlu araştırmalardır.

Gölge Müşteri

Yoğunlaşan rekabet ortamında hizmet performansı her zamankinden çok daha önem taşıyor. İşletme körlüğünü aşmak ve şubelerinizde günlük işleyişin denetimini üçüncü bir göz olarak sizin için biz yapalım.​