HİZMETLERİMİZ

İstanbul Ekonomi Araştırma, sunduğu hizmetlerle hem konvansiyonel hem de dijital alanda tüm araştırma ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler üretir.

ONLINE ANKET

Belirlenen kriterlere göre oluşturulan akıllı segmentlere ve Türkiye temisili örneklemlere Twitter üzerinden anket çalışması yaparak, sorularınızın cevaplarını arzu ettiğiniz kitleden hızlı, doğru ve düşük maliyetlerle toplarsınız.

EŞ ZAMANLI

Eş Zamanlı, üyelerin katıldıkları anketler karşılığında nakit kazanç elde edebildiği veya kız çocuklarının okuması için bağışlayabildiği özgün mobil anket uygulamamızdır. Belirlenen örnekleme hızlı ve düşük maliyetli anket yapma imkanı sunar.

MPTRACKS

Geliştirdiğimiz özgün yazılım ile yaptığımız büyük veri davranış analizler, toplumun sürekli farklılaşan tercih ve taleplerini yakalamanızı sağlar.

KAMUOYU ARAŞTIRMASI

Kamu yönetimine ait il, belediye, kasaba ve köy gibi kurumların hizmetlerini, politikalarını topluma duyurmak yapılan toplumsal araştırmalardır.

PAZAR ARAŞTIRMASI

Amacımız Pazar ve Kamu Araştırmasında gereksinim duyulan, her zaman yanınızda bulacağınız “araştırma ortağı” olmaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti araştırmaları mevcut müşterilerini korumak onlarla olan iş hacmini arttırmak ve memnun müşteriler aracılığı ile yeni müşteriler kazanmak isteyen firmalar için zorunlu araştırmalardır.

GÖLGE MÜŞTERİ

Yoğunlaşan rekabet ortamında hizmet performansı her zamankinden çok daha önem taşıyor. İşletme körlüğünü aşmak ve şubelerinizde günlük işleyişin denetimini üçüncü bir göz olarak sizin için biz yapalım.​

ETKİ ANALİZİ

Etki Alanı (Catchment Area) Analizi ile stratejilerinizi daha iyi belirleyin. İşletmenizin bulunduğu lokasyonda potansiyel müşterilerinizi tanıyın ve rakiplerinize göre güçlü-zayıf yanlarınızı tespit edin.